404 Not Found
Please forward this error screen to fd.langall.com's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • fd.langall.com/news88.txt (port 80)

درباره ما

شرکت سما تجهیز شیمی آزما نزدیک به دو دهه است که فعالیت خود را در زمینه های تجهیزات آزمایشگاهی آغاز نموده است.

 این شرکت در تجهیز گستره ی وسیعی از آزمایشگاه ها فعال می باشدو محدودیتی در این زمینه ندارد.

آزمایشگاه های کارخانه ها و صنایع مختلف مانند دارویی ،صنایع غذایی، رنگ و رزین، قیر و آسفالت ، خشکبار و بسته بندی ، خودرو سازی، صنایع آبکاری، آرایشی و بهداشتی، صنایع غیر فلزی و پلیمر، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، پارک های علم و فن آوری ، پالایشگاه ها ی نفت و گاز و پتروشیمی و … در زمره مشتریان این شرکت می باشند. 

این تجهیزات شامل دستگاه های عمومی ، تخصصی و فوق تخصصی ، شیشه آلات ، مواد شیمیایی و دیگر ملزومات مرتبط می باشد. 

ارائه تجهیزات با کیفیتی بالا و متناسب با نیازهای کاربر و منطبق بر بودجه مشتری از توانایی های کارشناسان این شرکت است که با حداقل بودجه تجهیز کامل آزمایشگاه مورد نظر را انجام دهند.

شرکت سما تجهیز شیمی آزما با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و دفاتر اروپایی و آسیایی براحتی خدمات پس از فروش را شامل رفع اشکالات احتمالی دستگاه ها، تأمین قطعات و لوازم را ارائه می دهد و براحتی بهتربن معرف ها و استاندارد ها  را فراهم می نماید. 

از دیگر فعالیت های شرکت سما تجهیز شیمی می توان به  ارائه دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید بصورت نو یا استوک و مواد اولیه کارخانه ها با برندهای مختلف توسط واحد بازرگانی و امور بین الملل  اشاره کرد.

علاوه بر واحد فوق، واحدهای تولیدی شرکت با تولید انواع دستگاه های آزمایشگاهی، انواع هودهای میکروبی ، شیمیایی و سکوبندی در کنار واردات تکمیل کننده درخواست های مشتریانی است که تمایل استفاده از دستگاه های ایرانی را دارند.

از واحد های فعال شرکت سما تجهیز شیمی ، واحد مشاوره، واحد فروش، واحد نصب و آموزش، واحد تعمیرات و …

 

photo