canada goose jas https://www.styleandthecity.nl parajumpers outlet http://www.canadagoosestore.be/

فروش مواد آزمایشگاهی

فروش مواد آزمایشگاهی /شرکت سما تجهیز شیمی آزما نزدیک به دو دهه است که فعالیت خود را در زمینه های تجهیزات آزمایشگاهی آغاز نموده است.

 این شرکت در تجهیز گستره ی وسیعی از آزمایشگاه ها فعال می باشدو محدودیتی در این زمینه ندارد.

فروش مواد merck /شرکت MERCK مرک آلمان که معمولا با نام گروه مرک Merck Group شناخته می‌شود .

فروش مواد سیگما / سیگما آلدریچ یکی از شرکت های پیشرو در تکنولوژی و علوم است که در زمینه تولید و ارائه محصولات بیوشیمی، محصولات ارگانیک، کیت تحقیقاتی و خدماتی که برای تحقیقات علمی لازم است، فعالیت می کند.

آزمایشگاه های کارخانه ها و صنایع مختلف مانند دارویی ،صنایع غذایی، رنگ و رزین، قیر و آسفالت ، خشکبار و بسته بندی ، خودرو سازی، صنایع آبکاری، آرایشی و بهداشتی، صنایع غیر فلزی و پلیمر، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، پارک های علم و فن آوری ، پالایشگاه ها ی نفت و گاز و پتروشیمی و … در زمره مشتریان این شرکت می باشند. 

این تجهیزات شامل دستگاه های عمومی ، تخصصی و فوق تخصصی ، شیشه آلات ، مواد شیمیایی و دیگر ملزومات مرتبط می باشد. 

فروش مواد آزمایشگاهی/ارائه تجهیزات با کیفیتی بالا و متناسب با نیازهای کاربر و منطبق بر بودجه مشتری از توانایی های کارشناسان این شرکت است که با حداقل بودجه تجهیز کامل آزمایشگاه مورد نظر را انجام دهند.

فروش مواد آزمایشگاهی
فروش مواد آزمایشگاهی

شرکت سما تجهیز شیمی آزما با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و دفاتر اروپایی و آسیایی براحتی خدمات پس از فروش را شامل رفع اشکالات احتمالی دستگاه ها، تأمین قطعات و لوازم را ارائه می دهد و براحتی بهتربن معرف ها و استاندارد ها  را فراهم می نماید. 

از دیگر فعالیت های شرکت سما تجهیز شیمی می توان به  ارائه دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید بصورت نو یا استوک و مواد اولیه کارخانه ها با برندهای مختلف توسط واحد بازرگانی و امور بین الملل  اشاره کرد.

علاوه بر واحد فوق، واحدهای تولیدی شرکت با تولید انواع دستگاه های آزمایشگاهی، انواع هودهای میکروبی ، شیمیایی و سکوبندی در کنار واردات تکمیل کننده درخواست های مشتریانی است که تمایل استفاده از دستگاه های ایرانی را دارند.

26 آگوست 2019  ,  08:45 دسته اخبار و مقالات


دیدگاه ها :